KILKA SŁÓW O SZYBACH

Oferujemy Państwu szyby standardowe, racingowe i turystyczne do niemal wszystkich najpopularniejszych modeli motocykli w różnych rocznikach.

Mamy w ofercie również szyby uniwersalne chopper i naked bike. Nasza oferta obejmuje ponad 300 modeli szyb, w razie potrzeby istnieje możliwość przesłania dodatkowych zdjęć na e-mail. Szyby wytłaczane są z wysokiej jakości materiałów – tworzyw światowej sławy firm Rohm i Altuglass w szerokiej gamie kolorów, o grubości 3mm ( duże szyby-grubość 4mm). Jest to rodzaj szkła akrylowego, przewyższający swoimi właściwościami m.in. produkty z poliwęglanu. Tworzywa te posiadają 10-cio letnią gwarancję odporności na warunki atmosferyczne. Wszystkie kolory są prześwitujące oprócz czarnego, przez który nic nie widać.

Elementy mocujące dołączane do poszczególnych modeli szyb wykonane są ze stali nierdzewnej ciętej laserowo. Większość szyb posiada w komplecie gumową obwódkę wykończeniową, wszystkie maja naklejkę ze wskazówkami dotyczącymi czyszczenia produktu. Duże szyby w komplecie z mocowaniem mają dołączoną instrukcję montażu.

Można u nas również dokupić śruby mocujące do montowania szyb.

 

JAK KUPIĆ:

Do wyboru mają Państwo 3 warianty złożenia zamówienia:

- telefonicznie (tel. 504 074 866),
- mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ,
- lub za pośrednictwem Allegro.